Suç ve Ceza

Ceza almak veya hapis yatmak bana koymuyor, bana koyan şimdi anlatacağım Aziz Nesin Fıkrası gibi ceza almak. Yoksa bir laf vardır  (Demirden korksak trene binmezdik) o kadar.
Allah'a şükür ki biz oraya Şantaj, Rüşvet, Yalanhaber, Tehdit, Hırsızlık, Taciz gibi aşağılık suclardan değil, (Adnan Köşker, Bülent Gökdadaş, Orhan Sipahioğlu, Serhan Sarıpınar, Murat Dağdeviren, Mustafa Yakın, Ersan Çınar, Mestan Okan, Adem Atasever) gibi FETÖ tandanslı kişilere hakaretten giriyorum.
Bakın iyi okuyun bu Fıkra gibi aldığım cezayı.
Bir gün 2017 yılıydı gazeteye Gebze Belediyesi veya Adem Atasever'i çok iyi tanıyan birisi olduğunu tahmin ettiğim birisi tarafından gönderilen mail ile bir ihbar mektubu geldi.
İhbarda Adem Atasever'in FETÖ ilişkileri ve Gebze Belediyesi İmar müdürlüğündeki işleri, Bayramoğlu'nda Tripleks Villayı ve İstanbulda 700 bin liralık arsayı nasıl aldığı ve bazı ilişkileri hakkında bilgi veriyordu.
Bende bu ihbar mektubunu noktasına virgülüne dokunmadan olduğu gibi iddia adı altında ve isterse Adem Atasever'in bu iddialara bu köşeden çevap verebileceğini ifade ederek yayınladım.
ama Adem Atasever, Adnan Köşker'in emirleri ile Köşker'in avukatı ( ayn zamanda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı) Halit Çokan'a bana dava açması için vekalet verdi ve dava açtırdı.
Bunu biliyorum çünkü, Adnan Köşker ve FETÖ nün Gebze sorumlusu İmamı Bülent Gökdadaş ile yaptıkları bir toplantıda Köşker'in abisi "herkes mahkeme açsın mahkeme manyağı yapalım bu o...pu ço...ğunu" dediği konuşmaları Gebze Cumhuriyet Savcılıklarında ve Kocaeli Emniyeti Terörle mücadele birimindeki tapelerde mevcut.
Gelelim Fıkra kısmına,
FETÖ cü diye hakaret ettiğim iddiası ile şimdi yatacağım hapis cezasını bana aldıran Adem Atasever Türkiye'de ki tüm mal varlıklarını satıp eşinide boşadıktan sonra Yurt dışına çıktı.
Yani tüm FETÖ cülerin yaptığı gibi.
Şimdi bu Adnan Köşker Av. Halit Çokan ile benim daha çok içeride kalabilmem için uğraşıyorlar. Ödeyemediğim Avukat ve mahkeme masraflarını icrasımı dersiniz, ertelenmiş cezaların uygulanmasımı dersiniz gırla gidiyor.
Bende şimdi Kandıra'ya gidiyorum ama inancım şu ki benimde bazı uğraşılarım sonuç verecek ve mücadelem devam ediyor, edecek. 
Bir sözümde  "ya oğlum sanamı kaldı elin FETÖ cülüğü, elin rüşvet yemesi boşverseydin rahat ederdin diyenlere"
"GAZETECİYSEN BOYUN EĞMEYECEKSİN,
BOYUN EĞECEKSEN GAZETECİYİM DEMEYECEKSİN"

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.