Fenerbahçeliler Yeniden Kuruluyor

Gebze Fenerbahçeliler Derneği yeniden aktif olarak Gebze Sivil Toplum Kuruluşları arasında yerini alıyor.

Fenerbahçeliler Yeniden Kuruluyor

Gebze'de yaşayan bir grup genç Fenerbahçeli 2001 yılında Gebze Fenerbahçeliler Derneği'ni kuran duayen abileri ile bir araya gelip yeni kuracakları dernek hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi makine mühendisi Sinan Yücel'in kurucu başkan olarak yer alacağı yeni dernekte yönetimde Bilgin Çınar, Bahadır Üstün, Kamil Savaş, Doğa Mert Doğan, Yavuz Bal, Enis Tayyip Efendi yer alacaklar. 

Rahmetli avukat Özgür Alparslan başkanlığında 2001 yılında Gebze Fenerbahçeliler Derneğini kuran Erdinç Erenoğlu, Saadettin Özdemir, Alim Evcimen, Aydın Baykara, Aydan Çetinkaya, Necdet Eğrekçi'nin katıldığı toplantıda, gençler "Sizlerin tecrübelerinizden yararlanmak istiyoruz. Sizleride istişare kurulu olarak başımızda görmekten onur duyarız." dediler.

Duayen Fenerbahçeliler'de gençlere her türlü desteği vereceklerini belirterek "300 kişilik bir genç üyeden bahsediyorsunuz. Biz 2001 yılında derneği kurarken 10 kişi bile yoktuk. Siz bu güç ile başlıyorsanız zaten yolun çoğunu katedmiş sayılırsınız. Görüş ve önerilerimiz ile her zaman sizin yanınızdayız, yolunuz açık olsun. Kuracağınız dernek Gebze'ye ve Fenerbahçeye hayırlı olsun." dediler.

Gençlerde kendilerinin 21 sene önceki heyecanını gördüklerini söyleyen duyenler gecenin geç saatlerine kadar süren toplantıdan memnun ayrıldılar.

Ali İhsan ÜNER

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner10