PIRELLI’DEN KOCAELİ’DEKİ SAĞLIK ÇALIŞANLARININ MÜCADELESİNE ANLAMLI KATKI

PIRELLI’DEN KOCAELİ’DEKİ SAĞLIK ÇALIŞANLARININ MÜCADELESİNE ANLAMLI KATKI

Lastik devi Pirelli, Türkiye’nin Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla ilgili yürütülen mücadelesine Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’ne 10 set lastik bağışlayarak katkıda bulunacak. Şirket ayrıca, sağlık çalışanlarının lastik alımlarına da özel bir indirim uygulayacak.

Pirelli, tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla ilgili Türkiye’de sağlık çalışanlarının öncülüğünde yürütülen mücadeleye lastik bağışları ile katkı sunmaya devam ediyor.

Şirket, bu doğrultuda Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’ne toplam 10 set daha lastik bağışladığını ve sağlık çalışanlarına lastik alımlarında  da özel indirim uygulanacağını duyurdu. Şirketten yapılan açıklamada, ‘Pirelli Türkiye olarak, bu süreci birlik, beraberlik ve dayanışma ile atlatabileceğimize inanıyor ve Kocaeli’deki sağlık çalışanlarımızın bu zorlu mücadelesine lastik bağışlayarak katkı sunuyoruz. Bu üzücü süreci bir an önce atlatmak dileğiyle, canla başla çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz’ denildi.

Pirelli, daha önce de Ankara, İstanbul ve Kocaeli İl Sağlık Müdürlükleri ile irtibata geçerek, devlet hastaneleri bünyesindeki ambulans araçlarının lastik ihtiyaçlarını karşılamıştı.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2020, 13:31

Erkan Değirmenci


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner10