Her şey iyide Zinnur bey

Gebze Belediyesi Garajı sonunda teslim aldı. 6 yıldır belediye garajını Adnan K.’nın göz yummaları ve uzun mahkeme süreçleri ile Garajı haksız işleten işletmeci dün 16 yıl sonra pılısını pırtısını toplayıp gitti.

Ben bu olayı 5 yıldır son senesini ayda 1 veya 2 sefer yazarak hep gündemde tuttum ve Serkan Davutoğlu benim yazılarım ile bu olayı 4 sefer Gebze Belediye meclisine taşıdı.

Bugün bakıyorum o dönemde olmayan Gebze basını ve kamuoyu bugün alkıştan ellerini patlatacak.

Şimdi tamam çok yoğun bir mücadele sonrası ve bizzat mahkemeye katılarak ve işi hızlandırıp garajı alan Zinnur Büyükgöz’ü tebrik ederim ama bir şeyide takip edelim.

Orada sadece ekmeğinin peşinde olan, bakın sadece ekmeğinin peşinde olan diyorum. Öyle mafyacılık, yönetimin adamı falan değil. Bu kişiler dün itibari ile işsiz kaldı.

Bunların tazminatları ödendi mi?

Bunların içerisinde işe ihtiyacı olan var mı?

Bunlar bu işe güvenerek borçlandılar mı?

Adnan K.’nın Marmara Uzmanlara doldurduğu 1400 kişiye çalışacak yer bulmak için çalışmak doğruda Zinnur başkan burada çoluğu çocuğu ile sefil olacak olan varsa onunda hakkını korumalı değil mi?

İyide Zinnur bey bunada bir bakalım.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail albakan
İsmail albakan - 1 hafta Önce

Addan abi Allah razı olsun senden isteğimiz bu aynen yazdığın gibi biz orada 3 tane güvenlik gorevlisiydik nakliyecilere bile bağlı değildik ve şu anda işsizim vAllaha 2 gündür iş arıyorum borcum kira masraf Allah seneden razı olsun 3 tane eleman Gebze belediyesine fazla geldi ama yüzlerce ATM memurları fazla gelmiyor