Serdar Tuncer ve Bekir Develi Kitap Günlerine geliyor

Serdar Tuncer ve Bekir Develi Kitap Günlerine geliyorÇayırova Belediyesi’nin düzenlediği 3.Kitap Günlerinin finalinde iki ünlü yazar kitapseverlerle buluşacak. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi salonunda cumartesi günü saat 18.00’da Serdar Tuncer, pazar günü saat 19.30’da Bekir Develi söyleşi ve imza günü gerçekleştirecek.

Kültür kenti Çayırova’da 3.Kitap Günleri tüm hızıyla devam ederken, her gün binlerce kitapsever Kitap Günleri’ne akın etmeyi sürdürüyor. Organizasyonda 8 gün geride kalırken, ünlü yazarlar söyleşi ve imza günleriyle sevenleriyle buluşmayı sürdürüyor. Ünlü yazarlar Serdar Tuncer ve Bekir Develi’nin söyleşileri ilçede heyecanla bekleniyor. 

Televizyon programcısı, şair ve yazar Serdar Tuncer cumartesi saat 18.00’da Çayırova’lı kitapseverlerle buluşacak. Hoş sohbeti ve engin bilgisi ile söyleşi gerçekleştirecek Serdar Tuncer, söyleşi sonrası okurları için kitaplarını imzalayacak.

Kitap Günleri’nin kapanış programı pazar günü saat 19.30’da yapılacak. Televizyon programcısı, tiyatro oyuncusu ve yazar  Bekir Develi, dolu dolu geçen Kitap Günleri’nin son konuğu olacak. Bekir Develi’nin söyleşi ve imza günü programının ardından Çayırova Belediyesi 3.Kitap Günleri sona erecek.

Erkan Değirmenci


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner10