PELİTLİ TAPU TÖRENİ

PELİTLİ TAPU TÖRENİ

Pelitli’de Tapular Başkan Büyükgöz’den 

Pelitli Mahallesi GK 19 plan bölgesindeki 397 hak sahibine tapuları düzenlenen törenle ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, KBB Başkan Vekili Yaşar Çakmak, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve protokol tarafından takdim edildi 

Pelitli’de hak sahiplerine tapular Başkan Büyükgöz’den. Şuyulandırma çalışmalarının tamamlandığı mahallelerde hak sahiplerine tapuları, düzenlenen törenlerle takdim ediliyor. Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi salonunda düzenlenen tapu teslim töreninde Pelitli Mahallesi GK 19 plan bölgesindeki 397 hak sahibine tapuları teslim edildi. Düzenlenen törene ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, KBB Başkan Vekili Yaşar Çakmak, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, BBP İl Başkanı Remzi Kaya, MHP Gebze İlçe Başkanı Bülent Özdemir, Gebze Tapu Müdürü Ekrem Kumuşoğlu, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Habibe Çırak, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Altuntaş, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar ve hak sahipleri katıldı. 

397 HAK SAHİBİNE TAPU

Tapu töreninde kısa bir selamlama konuşması yapan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Törenimize hoş geldiniz sefalar getirdiniz. 100 yıllık dönemde Gebze’de tamamlanan imar alanı, 6500 hektarlık alandı. 2 yılda bizim imar uygulaması tamamlayarak tapularını teslim ettiğimiz alan ise 4500 hektar. 2022 yılı sonuna kadar 1300 hektarlık alanı daha tamamlayıp toplamda 5800 hektarlık imar çalışmasını bitirmiş olacağız. Bu çalışmalarda emeği geçen mesai arkadaşlarıma ve tapu müdürlüğümüze teşekkürlerimi bir kez daha arz ediyorum. Hak sahiplerimizi bir kez daha tebrik ediyor hayırlı uğurlu olsun temennilerimi iletiyorum. Allah’a emanet olun” ifadelerini kullandı. 

ZİNNUR BAŞKANI KUTLARIM 

Başkan Büyükgöz’ün ardından KBB Başkan Vekili Yaşar Çakmak selamlama konuşmasına, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın selamlarını ileterek başladı. Çakmak, “Gebze’de sessiz devrim gerçekleştirdik. Yıllarını belediyecilik alanında hizmetlere adamış belediye başkanımızı bu başarılı çalışmalarından ötürü tebrik ediyorum. Tapusuna kavuşan kardeşlerimize hayırlı olsun. Bu çalışmalarda emeği olan herkesi kutluyorum. Allah razı olsun. Allah’a emanet olun” dedi. 

YILLARIN SORUNUNU ÇÖZÜYOR 

Çakmak’ın ardından haziruna hitap eden AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “41 yıl belediyecilik yapmış bir kardeşiniz olarak sizlere hitap ediyorum. Belediyecilik gönül işidir. Belediyecilikte en zor işlerden biri de; Zinnur Başkanımızın bugün bizleri buluşturan husus ve çalışmadır. Yıllardır çözülemeyen sorunun çözümü gönül köprüsü kurmamızı sağlayan bir yoldur. Zinnur Başkanımız hem mesleği gereği hem de sorumluğu gereği bu başarıya imza atıyor. Kendisini tebrik ediyorum. Ekibini de kutluyorum. Hak sahibi kardeşlerimi kutluyorum. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından Başkan Büyükgöz ve protokol tarafından hak sahiplerine tapuları takdim edildi.

Erkan Değirmenci


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner10