Nisan meclisinde 2021 faaliyet raporu kabul edildi

Nisan meclisinde 2021 faaliyet raporu kabul edildiÇayırova Belediyesi’nin Nisan ayı olağan meclis toplantısında 2021 yılı faaliyet raporu kabul edildi. 


Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin başkanlığında kültür salonunda gerçekleşen meclis toplantısı, yoklama ve bir önceki aya ait meclis karar özetlerinin okunmuş sayılmasının kabul edilmesi ile başladı. Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin meclis üyelerine gündem dışı söz vermesi ve daha sonra soruları cevaplamasının ardından gündem maddelerine geçildi. 

 

Gündemde yer alan 11 maddenin görüşülerek karara bağlandığı toplantıda encümen üyeliğine Sadettin Arıkboğa, Burak Fidan ve Kadir Kurun seçildi. İmar Bayındırlık Komisyonuna Erhan Sarıdede, Halil Halifeoğlu, Muhsin Ateş, Davut Akçay ve Salih Işık , Plan Bütçe Komisyonuna Hayati Güveren, Seyhan Dünmez, Abdurrahman Çapan, Arzu Arslan ve Muharrem Gökçe , Hukuk Dilekçe Tetkik ve İsimlendirme Komisyonuna ise Metin Demirci, Vedat Özdemir, Bekir Bilgiç, Tayfun Budak ve Şahin Ayaz seçildi.

 Gündemin 11. maddesinde yer alan 2021 yılı faaliyet raporu oy çokluğu ile kabul edildi. 
Mayıs ayı olağan meclis toplantısı 9 Mayıs Pazartesi günü saat 15.00’de Belediye Kültür Salonu’nda yapılacak.

Erkan Değirmenci


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner10

banner12