Muallimköy’de tapular protokolden

Muallimköy’de tapular protokolden

Mahallelerde yapılan imar uygulamalarıyla tapu sorununu Gebze gündeminden çıkarmak için adımlar atan Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Muallimköy’de 302 hak sahibine tapularını; Kocaeli Büyükşehir Başkanı Tahir Büyükakın ve ilçe protokolüyle birlikte verdi 

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, ilçede tapu sorununu ortadan kaldırmak çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Mahallelerde devam eden şuyulandırma çalışmalarının ardından vatandaşlara tapularını takdim eden Başkan Büyükgöz; düzenlenen törenle Muallimköy Mahallesi’nde  302 hak sahibine tapularını takdim etti. 

İLÇE PROTOKOLÜ 

Düzenlenen sembolik tapu törenine Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, KBB Başkan Vekili Yaşar Çakmak, KBB Bölge Koordinatörü İbrahim Pehlivan, GTO Başkanı Nail Çiler, AK Parti İlçe Başkanı Recep Kaya, CHP İlçe Başkanı Gökhan Orhan, MHP İlçe Başkanı Serkan Kural, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, hak sahibi vatandaşlar katıldı.  

20 HEKTARDA 302 HAK SAHİBİ 

Törende selamlama konuşması yapan ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Kıymetli protokol, değerli hak sahipleri törenimize hoş geldiniz. Ayağınıza sağlık. Seçimlerden bugüne birçok bölgede şuyulandırma çalışmalarını hızlandırdık ve tamamladık. Bugün 20 hektar bir alanda yapılan bir işlemi sonlandırmış olduk. Bugün bu bölgede toplam 302 kişi işlem görerek tapularına kavuşmuş oluyor. Hedefimiz 2021 yılının sonuna kadar Gebze’de imar sorununu gündemden çıkarmak. Katılımınızdan ötürü teşekkür ediyor, tapularınızın hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. 

BAŞKANI KUTLUYORUM 

Başkan Büyükgöz’ün ardından selamlama konuşması yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Sayın belediye başkanımızı emeklerinden ve çabalarından ötürüyor kutluyor ve teşekkür ediyorum. Belediyeciliğin yarısı hizmet diğer yarısı aşkla çalışmak, gönülden çalışmak. Belediye hizmet ettiği insanları mutlu etmek için vardır. Mutluluk ulaşılması gereken bir idealdir. Tapu sorunu olan vatandaş mutlu olmaz. Yol, su ve benzeri sorunları olan vatandaş mutlu olmaz. 

TAPULAR PROTOKOLDEN 

Kente katılımcı yönetimi teşkil eden belediyeler vatandaşın mutluluğu için en büyük gayreti göstermiş olur.Ben bu yaklaşım içerisinde çalıştığını bildiğimiz değerli Gebze Belediye Başkanımız Zinnur Büyükgöz’e bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Tapularını alacak siz değerli vatandaşlarımıza da tapularının hayırlı olmasını diliyorum. Hepinizi saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum” dedi. Konuşmaların ardından protokol tarafından hak sahiplerine tapuları takdim edildi. 

Erkan Değirmenci


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner10