Kurtuluş Saadet’te

Kurtuluş Saadet’te

Saadet Partisi Gebze İlçe Teşkilatı İlçe Divan toplantısını Eğitimci Ahmet Özen’in konuşmacı olarak katılımıyla İlçe binası Kadir Sertyüz Konferans salonunda geniş bir katılımla gerçekleştirdi.

Haber: Saadet Gebze

Saadet Partisi Gebze İlçe binası Kadir Sertyüz konferans salonunda gerçekleşen Divan Toplantısına konuşmacı olarak Eğitimci Ahmet Özen  Genel Merkez İl Sorumlusu Dursun Ali Atmaca  İlçe Sorumlusu Murat Demiral  İlçe Başkanı Mustafa Türel Mahalle temsilcileri ve yönetimleri tam kadro katıldı.

“KİMSENİN EVDE OTURMA LÜKSÜ YOKTUR”

Ülkenin ciddi bir ekonomik krizin içinde olduğunu ifade eden Saadet Partisi Genel Merkez Kocaeli İl Sorumlusu Dursun Ali Atmaca “Yaşanan zamlarla insanların alım gücü neredeyse tamamen ortadan kalktı. Market Pazar yanıyor insanların mutfaklarında tencereler kaynamıyor ama hala TL korumalı mevduat diyerek fakirden alıp zengini daha fazla zengin etmeye çalışıyorlar” dedi. İnsanların ihtiyaç olarak kullandığı araçlarını artık artan fiyatlardan dolayı evlerinin önünden kıpırdatamadıklarını söyleyen Gebze İlçe Sorumlusu Murat Demiral “akaryakıt fiyatları bu gidişle devam ederse ülke genelinde trafik sorunu tamamen ortadan kalkmış olacak. Halka kaşık ile verdikleri zamları yaptıkları fahiş fiyat artışlarıyla adeta kazanla geri aldılar” dedi. Ülkede bu denli ciddi sorunlar olduğunu ifade eden Eğitimci Ahmet Özen kurtuluşun ancak adil bir ekonomik düzen ile ortadan kaldırılacağını söyleyerek “bunun da Milli Görüş iktidarıyla mümkün olacağını bu sebeple teşkilatlar olarak üzerlerimize büyük yük düşmektedir. Bunun için evlerimizde sıcak sobaların kaloriferlerin başında oturmakla değil kapı kapı sokak sokak gezerek halkın içerisinde dertlerine ortak olarak başarabiliriz. En üst kademeden en alt kademeye kadar halkın içinde olup onlara çözüm önerilerimizi anlatmalıyız. İnsanımızın kurtuluşu ancak Saadet Partisiyle mümkün olacaktır.” dedi.

Erkan Değirmenci


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner10

banner12