İyi Parti Gebze İlçe Başkanlığı’nın 2. Olağan İlçe Kongresi başladı.

İyi Parti Gebze İlçe Başkanlığı’nın 2. Olağan İlçe Kongresi başladı.

İyi Parti Gebze İlçe Başkanlığı’nın 2. Olağan İlçe Kongresi bugün gerçekleştiriliyor. Gebze Ramada Encore Otel’de gerçekleştirilen kongreye İyi Parti Grup başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, İyi Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İl Kadın Kolları Başkanı Pelin Dönge, İyi Parti Gebze İlçe Başkanı Avukat Burak Uluköylü, Gebze ilçe kadın kolları başkanı Seda Yalçınkaya Moderen, Gebze ilçe gençlik kolları başkanı Oğuzhan Şahin, İyi Parti Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Şerif Uzunal, İzmit ilçe başkanı Pelin Coştur, başiskele ilçe başkanı Ayşe Sönmez Yıldız, Kandıra ilçe başkanı Hilal Kübra Altınay,

İyi Parti Gebze eski ilçe başkanı Özhan Aşkın Öztürk, İyi Parti Gebze Belediyesi Meclis Üyeleri Kayhan Özler ve Birol Elüstü, Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel, İşçi Emeklileri Derneği Gebze Şube Başkanı Ali Tunç, CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, ilçe kadın kolları başkanı Yaşa Erdoğan, ilçe gençlik kolları başkanı Fatih Altıparmak, İyi Parti delegeleri ve çok sayıda partili katıldı.

DİVAN SEÇİMİ YAPILDI

Açılış konuşması ile başlayan kongrede ardından saygı duruşunda bulunup ve istiklal marşı okunmasının ardından divan seçimi yapıldı. Divan başkanı olarak İyi Parti Kocaeli İl Başkanvekili Çağlar Yıldız, divan başkan yardımcısı Mustafa Candemir, kâtip üyeler Meral Sertesen, Kemal Şeker ve Fatih Kaplan seçildi.

İYİ PARTİ GEBZE İLÇE BAŞKANLIĞI DİVAN KURULU

İLÇE BAŞKANI

BURAK ULUKÖYLÜ

TEKİN YILMAZ-AYLA İLGÜN
ZAFER ALTINTAŞ-EKREM BALIK

İLÇE SEKRETERİ

AHMET TUĞRUL YILDIZ

İLÇE MUHASİBİ

YILDIZ ERTEN

İSMAİL NAZLI-MERAL SERTESEN

TEŞKİLATLARDAN
SORUMLU İLÇE BAŞKAN
YARDIMCISI 

PERİHAN DALKIRAN

 KAMİL KOCAMAN-YUSUF BİROL
AYDIN ÇALIŞKAN-OSMAN ÖZÇELİK
DURAN GÜLER

HUKUK VE SEÇİM İŞLERİNDEN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI

MUSA KARGIOĞLU

BARIŞ KAŞGÜR-BİRKAN YILMAZ

YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI

FATİH ARAÇ

KADİR KAAN BALCI-BİRKAN YILMAZ

KADINLARDAN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI

SEDA YALÇINKAYA MODEREN

 DENİZ ÜNLÜ-İLKNUR YILDIRIM
CEMİLE MANDACI-HOŞNET DİLAVER

GENÇLİKTEN SORUMLU
İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI

ÖNDER KILINÇARSLAN

SERVET SAYAR-İLLAS YETİMOĞLU

BASIN YAYIN VE MEDYADAN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI

REFİK SILA GÜVENÇ

OSMAN KAYA-ERCAN KAYA

AR-GE DEN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI

İSMAİL NAZLI

ERGÜN KARAMAN-TURGAY ÇOLAK

SAĞLIK VE ÇEVRE  POLİTİKALARDAN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI

ŞEVKET SAYICI

SUNAY ÖZTÜRK-BİROL AYDIN

SİYASİ İŞLERDEN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI

HÜSEYİN SARIÇAYIR

FURKAN BAYRAM-HAYRİ ÇÖL

STRATEJİ,İLETİŞİM,PROPAGANDA VE TANITIM İŞLERİNDEN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI

YUSUF TUTUŞ

YUSUF BİROL-GAZİ ÖZER
OSMAN ÖZÇELİK

SANAYİ TEKNOLOJİ VE ÇEVRE POLİTİKALARINDAN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI

KÖKSAL DEMİRKOL

NECMİ EREN-ATAMERT YAZKAN
ORAL KAHRAMANOĞLU

EĞİTİM İŞLERİ KÜLTÜR VE SANATTAN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI

BAHATTİN YENİGÜN

AVNİ AKSU-DOĞAN ŞAFAK KURAN
YUNUS EMRE ÖZTÜRK

STK VE HALKLA İLİŞKİLERDEN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI

ŞENDOĞAN SOYKAN

GÖNÜL VURSAL

İLÇE İDARİ AMİRİ

AYHAN ERTEK

İBRAHİM ÇOŞKUN

SOSYAL FAALİYETLERDEN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI

ŞENGÜL YALÇIN

HOŞNET DİLAVER-GÖNÜL ÇELİK
KÜBRA DURSUN-LEYLA BIYIKLI

TEMSİL VE PROTOKOLDEN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI 

KEMAL ŞEKER

ÖZDEN ANIL-FAİK AKSÖZ-EKREM BALIK

TANITIM VE SOSYAL  MEDYADAN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI 

FATİH KAPLAN

GÜRCAN YUCAK-KADİR İKİNCİ

Kaynak: İYİ Parti Gebze’de görev dağılımı yapıldı

Erkan Değirmenci


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER