İSTASYON ESNAF ZİYARETLERİ

İSTASYON ESNAF ZİYARETLERİ

Başkanlar İstasyon’da Esnaf Turunda 

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ve AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, mahallelerdeki  esnaf ziyaretleri kapsamında Addullah Horoz Caddesi ile 1409 sokak ve Şehit Mücahit Okur Caddesi esnaflarına konuk oldu 

Başkanlar, mahallelerde esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ve AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, mahallelerde esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Habibe Çırak, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Altuntaş, ilçe ve mahalle teşkilatı yöneticileriyle birlikte İstasyon Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerini sürdüren Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ve AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya ilk olarak SS 167 Nolu Gebze Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Taşlı ve şoför esnafına konuk oldu. Minibüsçü esnafına hayırlı işler ve kolaylıklar dileyen Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ve AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya daha sonra mahalle esnaflarını dükkanlarında ziyaret etti. 

HASTAYA MORAL ZİYARETİ 

Addullah Horoz Caddesi ile 1409 sokak ve Şehit Mücahit Okur Caddesi üzerindeki dükkanları tek tek ziyaret eden başkanlar; bölge esnafına hayırlı işler ve bereketli kazançlar dilediler. Ziyaretler esnasında dükkanlarda alışveriş yapan vatandaşlarla da hasbihal eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, belediye çalışmaları ve hizmetler hakkında da bilgi verdi. Esnafların ve vatandaşların taleplerini ve önerilerini dinleyen Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ve AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya daha sonra İstasyon sakini Güldoğan ailesine konuk oldu. Fatma Güldoğan’a geçmiş olsun temennilerini ileten başkanlar ve beraberindeki heyet aile bireyleriyle de hasbihal etti. 

Erkan Değirmenci


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner10

banner12