Hür Düşünce Hareketi ilk toplantısını gerçekleştirdi

Hür Düşünce Hareketi, ilk toplantısını Ataköy Tarık Akan Konferans Salonu’nda gerçekleştirdi.

Hür Düşünce Hareketi ilk toplantısını gerçekleştirdi

Gebze'li İş insanı ve politikacı Halil İbrahim Şahinler'in tertip komitesinde yer aldığı toplantıya, eski ulaştırma bakanı sayın Yaşar Topçu, eski  Millet vekili Bayar Ökten  Hür Düşünce Hareketi Başkanı eski Kocaeli Milletvekili Halil İbrahim Artvinli, Adnan Menderes Federasyonlar Genel Başkanı  Fatih Kavaloğlu, Bandırmalı Sanayici İş insanı Adnan Erdan, Gebzeli  iş insanı Ömer Faruk Başaran, İYİ Parti Bingöl Milletvekili adayı  Selahattin Ekinci, Demokrat Parti Mkyk kurulu üyeleri, Adalet Parti Genel Başkan yardımcıları katıldı.

Toplantıyı, Halil İbrahim Artvinlinin divan başkanlığında Halil İbrahim Şahinler, Levent Acar, Sultan Günaydın, Atilla Uludağ ile teşekkül eden divan yönetti. Toplantı sonrası konuşan Halil İbrahim Şahinler, “ülke yönetimindeki eksiler artılar masaya yatırılarak, bugüne kadar yapılan toplantılarda konuşulmayanların konuşulduğu, demokrasinin ve gerçek demokratların bulunduğu toplantıda, nerede kalmıştık denilerek yeniden siyaset arenasında birlik ve beraberlik içinde yol alma kararı çıktı. Bu toplantıların doğudan batıya kuzeyden güneye kadar diğer illerimizde en kısa zamanda gerçekleştirerek, Atatürk ilkelerine bağlı demokrat misyonu benimseyen konuşamayan ülkede herkesin özgürce konuşacağı, merkez sağda yeni bir oluşumun ismi olan hür düşünce hareketinin genişletilmesine karar verildi.” açıklamasını yaptı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hamiyet. Uzunoğlu
Hamiyet. Uzunoğlu - 2 ay Önce

Tebrik ediyorum devamını diliyorum gönülden destekliyorum muhteşemsiniz. T. C öğretmeni olarak beklediğim bu girişimi alkışlıyorum

SIRADAKİ HABER