Gençlik Merkezi'nde YKS'ye hazırlanan 117 öğrenci üniversiteye yerleşti 

Gençlik Merkezi'nde YKS'ye hazırlanan 117 öğrenci üniversiteye yerleşti 


Çayırova Belediyesi Gençlik Merkezi’nde Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına hazırlanan 117 öğrenci Türkiye’nin çeşitli illerindeki üniversitelere yerleşmeyi başardı.

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin eğitime verdiği önem ve destek meyvelerini vermeye devam ediyor. Çocukların ve gençlerin geleceği için belediyenin tüm imkânlarını seferber eden, projelerin merkezine Çayırova’nın geleceği olan gençleri yerleştiren Çayırova Belediyesi, gelecek nesillerin iyi yetişmesi ve meslek sahibi olması için eğitime çok önem veriyor. Okul öncesi,  ilk, orta, lise ve üniversite öğrencilerine eğitim veren Çayırova Belediyesi Gençlik Merkezi’nde Yüksek Öğretim Kurumları sınavlarına hazırlanan 117 öğrenci Türkiye’nin değişik illerindeki üniversitelere girmeyi başardı. Alanında uzman eğitimcilerle sınavlara hazırlanan öğrencilerin başarılı olması, Çayırova Belediyesi'nin gençlere sunduğu eğitimin kalitesini bir kez daha göstermiş oldu.

Çayırova Belediyesi Gençlik Merkezi’nde yeni dönem için kayıt başvuruları devam ediyor. 2022-2023 eğitim-öğretim yılında öğrencilere kapılarını açacak Gençlik Merkezinde 15 Eylül tarihinde kayıt dönemi sona erecek.

Erkan Değirmenci


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner10