Genç Voleybolcular  Gebze’yi Şampiyonda Temsil Ediyor 

Genç Voleybolcular   Gebze’yi Şampiyonda Temsil Ediyor 

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ilçemizi Türkiye Şampiyonası Gençler kategorisinde temsil eden Gebze Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol Takımı sporcularına müsabakalarda başarılar dileyerek moral verdi. 

Başkan Büyükgöz, Gebze’nin genç sporcularına moral oldu. Gebze Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol Takımı, ilçemizi Türkiye Şampiyonasında temsil ediyor. Gebze Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol takımı, genç ve yıldız erkekler kategorisinde Kocaeli il şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarına katılmaya hak kazanmıştı. 

YILDIZLAR YARI FİNALDE 

Gebze Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol takımı, yıldızlar kategorisi grup müsabakalarında mücadele ederek grubu birinci bitirerek Eskişehir’de oynanacak yarı finallerde ilçemizi temsil etme hakkı kazanmıştı. Türkiye Şampiyonası Gençler kategorisi grup müsabakalarına ev sahipliği yapan Gebze’yi temsil eden Gebze Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol Takımı’nı Bigadiç Belediyespor ile oynayacağı müsabaka öncesi ziyaret eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz genç sporculara başarılar dileyerek moral verdi.  

Erkan Değirmenci


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner10