Gebze’de dezenfekte çalışmaları sürüyor 

Gebze’de dezenfekte çalışmaları sürüyor 

Gebze Belediyesi Veteriner İşlerine bağlı ekipler vatandaşların yoğun olarak kullandığı noktaları düzenli olarak ilaçlayarak dezenfekte diyor. Veteriner işleri ayrıca; sokakta yaşayan canları düzenli olarak besliyor 

Gebze’de korona virüs salgınıyla mücadele kapsamındaki çalışmalara ara vermeden devam ediyor. Gebze Belediyesi’ne bağlı ekipleri, ilçe genelinde dezenfekte çalışmalarını da hız kesmeden sürdürüyor. Veteriner işleri müdürlüğüne bağlı ekipler; vatandaşların yoğun olarak kullandığı kamu daireleri başta olmak üzere, polis merkezleri, taksi durakları, otobüs durakları, bankamatikler Marmaray istasyonu gibi alanları düzenli olarak dezenfekte ediyor. 

PATİLİ CANLAR UNUTULMUYOR 

Özel olarak hazırlanan solüsyonla ortak alanları dezenfekte eden Gebze Belediyesi Veteriner İşlerine bağlı ekipler, sokakta yaşayan patili canları da ihmal etmiyor. Soğuk ve yağışlı havalarda yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına yönelik düzenli olarak besleme yapan ekipler, çalışmaların ara vermeden devam edeceği bilgisini de paylaştı.  

Erkan Değirmenci


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER