En Güzel Yılbaşı Bir Çocuğun Gülümsemesi

En Güzel Yılbaşı Bir Çocuğun Gülümsemesi

Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Hasan Arabacı, Sosyal Politikalar Birim Başkanı Rıza Torunoğlu öncülüğünde Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Gebze Koordinatörü Mehmet Fatih Şıkoğlu ve Gelecek Partisi Gebze İlçe Yöneticileri önderliğinde çocuk esirgeme kurumunda olan çocuklara yılbaşı hediyesi verdi.

Arabacı, ‘’ Yeni bir yıla girerken sevdiklerimize aldığımız hediyelerin yanında hiç tanımadığımız ve bazen kimsesiz olduklarından dolayı haberdar olmadığımız çocuklarımıza hediye vermek onları sevindirmek onlarla beraber olmak onların umutlarını kırmamak için İlçe Yöneticilerimiz ile birlikte önceden belirlediğimiz oyuncakları teslim ettik. En güzel yılbaşının bir çocuğun gülümsemesi ile çıktığımız bu yolda çocuklarımızın gülmesi geleceğe umutla bakmasını istiyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Yeni Yıl Mesajını İletti

Arabacı, ‘’ Bu yıl dünyamız ve ülkemiz adına zorlu süreçlerden geçtiğimiz bir yıl oldu. 2020 yılında pek çok olumsuz olay yaşandı. koronavirüsün yayılımıyla ölümler yaşanıp, insan sağlığı tehdit altına girerken ekonomik sıkıntıların baş göstermesi ve işsizlik gibi sorunlarla baş başa kaldı. Bunların dışında depremler, doğal afetler, savaşlar da yaşandı. Tüm bunlara 2021 yılını büyük, güzel ve aydınlık umutlarla karşılıyoruz. Bu yıl yaşanan olumsuzlukların hepsinin yeni yılda son bulmasını yürekten temenni ediyorum. 2021 Yılının hepimiz için sağlık, mutluluk, ve huzur getirmesini diliyorum."

Erkan Değirmenci


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner10