Derbent yolları modernleşiyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından Kartepe ilçesi Derbent bölgesindeki Fatih ve Doğukan Caddeleri’nde 1800 metre asfaltlama çalışması yapıldı

Derbent yolları modernleşiyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından Kartepe ilçesi Derbent bölgesindeki iki önemli caddede yol bakım, onarım ve iyileştirme çalışmaları yapıldı. Toplu taşıma güzergahı olan Derbent Fatih ve Doğukan Caddeleri’nde 1800 metre asfalt serimi yapıldı. Böylece iki cadde daha konforlu ve güvenli hale getirildi.

İKİ ÖNEMLİ GÜZERGAH

Büyükşehir Belediyesi kent genelindeki tüm noktalardaki yolları daha modern hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Kartepe İlçesi Derbent mevkiinde önemli bir güzergahta bulunan caddelerde yol çalışmaları gerçekleştirildi.

FATİH CADDESİ 

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi, Fatih Caddesi’nde asfaltı sağlamlaştırmak için yolun temelini teşkil eden 1400 ton pilent mix temel serimi yaptı. Bu işlemin ardından caddeye serilecek 1800 ton asfaltla Fatih Caddesi daha konforlu ve güvenli hale getirilecek. Fatih Caddesi’nin bozuk olan önceki yolu Tramer makinesi ile kazındı. Kazınan yola pilent mix temel serimi yapan ekipler caddeyi asfaltlayarak üst yapıyı tamamlayacak.

 

DOĞUKAN CADDESİ

Derbent Doğukan Caddesi’nde ise üst yapı çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, caddeye 2800 ton pilent mix temel, 1400 ton da asfalt serimi yaptı. Doğukan Caddesi, kaldırım parke bordürü çalışmalarının da tamamlanmasıyla yepyeni bir çehreye kavuşacak.

Erkan Değirmenci


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner10