Çocuk kulüplerinde eğitici ve eğlenceli etkinlikler devam ediyor

Çocuk kulüplerinde eğitici ve eğlenceli etkinlikler devam ediyor

Çayırova Belediyesi Çocuk Kulüplerinde eğitici, öğretici ve eğlenceli etkinlikler devam ediyor. Etkinler kapsamında Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi Bilgi Evi’nde Kur’an-ı Kerim günü tertip edilirken, Atatürk Mahallesi Bilgi Evi’nde yer alan Çocuk Kulübünde ise Palyaço etkinliği düzenlendi.

Çayırova Belediyesi Çocuk Kulüpleri, geleceğe imzalarını atacak olan çocukları hayata hazırlamaya devam ediyor. Uzman eğitimci kadrosu, yarının büyükleri olan miniklere birbirinden farklı ve özel etkinlikler sunuyor. Çocuklar bu etkinliklerle doyasıya eğlenirken diğer yandan hayatı erken tanıma şansı yakalıyor.

Etkinler kapsamında Prof.Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi içerisinde yer alan Çocuk Kulübünde Kur’an-ı Kerim günü düzenlendi. Üstün başarı ve gayretleri sonucunda çocuk kulübü öğrencilerinden Hiranur, Hamza, Mustafa, Emre ve Kerem’in Kur’an-Kerim’e geçmesinin sevinci yaşandı. Kur’an a geçen öğrencilerin mutluluğuna aileleri ve sınıf arkadaşları eşlik etti. Programda öğrenciler dualar okudu ve kendileri için hazırlanan pastayı arkadaşlarıyla paylaşarak bu özel günlerini unutmamak üzere anılarına ekledi.

Atatürk Mahallesi Çocuk Kulübünde ise minikler palyaço etkinliği ile doyasıya eğlendi. Öğretmenleri tarafından yüzleri boyanan öğrenciler palyaço kostümü giydi. Bir süreliğine palyaço kostümleriyle dans eden öğrenciler hem eğlendi hem de eğlendirdi. Renkli görüntülere sahne olan etkinlik hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Erkan Değirmenci


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner10

banner12