Çiftçi, TIR şoförlerine çorba ikram etti

Çiftçi, TIR şoförlerine çorba ikram etti


Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, İstanbul istikametine gitmekte olup hava muhalefetinden dolayı gişelerde bekletilen TIR şoförlerine sıcak çorba, sandviç ve çay ikram etti.

İstanbul'daki olumsuz hava koşulları nedeniyle Şekerpınar gişelerinde geçişine izin verilmeyen ve uzun kuyruklar oluşturan TIR ve kamyon şoförlerine Çayırova Belediyesi yardım elini uzattı. Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin talimatı üzerine harekete geçen belediye ekipleri, bir süredir yolda bekleyen araç sürücülerine yemek ve içecek ikramında bulundu. Yol kenarına kurulan masada çorba, sandviç, çay ve su dağıtılan şoförler kendilerine yardım eden Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ ye teşekkür ettiler.


ÇİFTÇİ ÇORBA DAĞITTI
Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ de Şekerpınar gişelerinde İstanbul’a geçişine izni verilmeyen TIR ve kamyon şoförlerini ziyaret etti. Sürücülerle sohbet eden Başkan Çiftçi sıcak çorba ikramında bulundu. Çiftçi “Gücümüz yettiğince vatandaşımızın yanındayız. Yolda bekleyen tüm arkadaşlara haber edelim kimse aç kalmasın” dedi.

Erkan Değirmenci


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner10

banner12