ÇESK başarıya doymuyor

ÇESK başarıya doymuyor

ÇESK başarıya doymuyor

Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü (ÇESK), futbol ve karate branşlarında aldığı sonuçlarla büyük bir başarıya imza attı. 


GELECEĞİN KARATECİLERİ ÇAYIROVA’DA YETİŞİYOR
Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulubü (ÇESK) karate takımı,19 Şubat Cumartesi günü İzmit Hasan Gemici Kapalı Spor Salonunda yapılan Kocaeli minikler, küçükler ve yıldızlar  kategorisi okul sporları karate şampiyonasında 6 Altın , 7 Gümüş ve 7 Bronz madalya olmak üzere toplamda 20 madalya kazanarak Çayırova’yı genel klasmanda şampiyonluğa taşıdı.

Karate branşında başarıdan başarıya koşan Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü (ÇESK) sporcuları, Aralık ayından bugüne kadar 3 şampiyonada 25 altın, 22 gümüş ve 25 bronz madalya olmak üzere toplamda 72 madalya kazandı.

U-18 NAMAĞLUP ZİRVEDE
Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü (ÇESK), futbol branşında da başarılarını sürdürüyor. ÇESK U-18 futbol takımı Kocaeli Amatör U-18 Klasmanı G Grubu’nda güçlü rakibi Beylikbağıspor’u güzel bir futbolla mağlup ederek zirvedeki yerini sağlamlaştırdı. Çıktığı tüm maçları kazanan mavi yeşilli ekip namağlup şekilde 1. sırada yer alıyor. 

Erkan Değirmenci


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner10

banner12