Çayırova Kurban Bayramı’na hazır

Çayırova Kurban Bayramı’na hazır

Çayırova Kurban Bayramı’na hazır

Çayırova Belediyesi, vatandaşların rahat ve huzur içinde Kurban Bayramı’nı geçirmeleri için hazırlıklarını tamamladı.

Çayırova Belediyesi vatandaşların Kurban Bayramı’nı rahat ve huzurlu bir şekilde geçirmesi için tüm hazırlıklarını tamamladı

MEZARLIKLAR ZİYARETE HAZIR

Bayramda en çok ziyaret edilen alanların başında gelen mezarlıklarda hummalı bir çalışma yapan Çayırova Belediyesi ekipleri, yabani ot temizliği, bakım ve onarım çalışması yaptığı mezarlıkları ziyarete hazır hale getirdi. 

CAMİLER TEMİZLENDİ
Belediye ekipleri, kent genelindeki tüm camilerde bayram öncesi temizlik yaptı. İlçedeki cami, mescit ve cem evini düzenli olarak temizleyen ekipler, yaklaşan bayram dolayısıyla ibadethanelerde hummalı bir temizlik çalışması yaptı. 

ZABITADAN DENETİM
Zabıta ekipleri, kurban satış alanının güvenlik ve denetimini sağlarken, ilçe hakkının sağlıklı gıda tüketmesi için gıda ürünleri satışı yapan ve unlu mamulü üretimi yapan işletmelerde denetimlerini sıklaştırdı.

FATİH CADDESİ TRAFİĞE KAPATILACAK
Ekipler, ilçenin en işlek ve hareketli caddesi olan Fatih Caddesi’ni bayram öncesi yıkadı.  Vatandaşlarından gelen yoğun talep üzerine 8 Temmuz Cuma günü 08.00-24.00 saatleri arasında vatandaşların bayram alışverişlerini rahatça yapabilmeleri için Fatih Caddesi’nin araç trafiğine kapatılması kararlaştırıldı.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2022, 15:40

Erkan Değirmenci


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner10