Başkanlar Beylikbağı’nda

Başkanlar Beylikbağı’nda

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, KBB Bölge Koordinatörü İbrahim Pehlivan, AK Parti İlçe Başkanı Recep Kaya ve beraberindeki heyetle Beylikbağı’nda bir dizi ziyaret ve inceleme turu gerçekleştirdi 

KILAVUZ GENÇLİK MERKEZİ 

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Beylikbağı’nda. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, KBB Bölge Koordinatörü İbrahim Pehlivan, AK Parti İlçe Başkanı Recep Kaya, MHP İlçe Başkanı Serkan Kural ve belediye meclis üyeleriyle birlikte Beylikbağı’nda bir dizi ziyaret ve incelemede bulundu. Beylikbağı bölgesinde bulunan mahallelerin muhtarlarıyla istişare toplantısında bölgedeki belediye çalışmaları ve hizmetlere ilişkin sunum gerçekleştiren Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz toplantının ardından incelemelerde bulundu. 

SARI CAMİ İNŞATINDA İNCELEME 

Ulus Mahallesi’ndeki Kılavuz Gençlik Merkezi’ni ziyaret eden Başkan Büyükgöz ve beraberindeki heyet; sınıfları gezerek öğrenci ve eğitimcilerle bir süre sohbet etti. Gençlik merkezinin ardından Ulus Mahallesi’ndeki dükkanları ziyaret eden başkanlar ve beraberindeki heyet esnaflara hayırlı işler ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu. 

ESNAFLARA HAYIRLI İŞLER 

Mahalle sakinleriyle de hasbihal eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ve beraberindeki heyet; geçtiğimiz aylarda temeli dualarla atılan Sarıcami Meydan Düzenlemesi Projesindeki çalışmaları denetledi. Yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Büyükgöz ve beraberindeki heyet bölgedeki esnafları da ziyaret ederek hayırlı işler diledi.   

Erkan Değirmenci


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner10