BAŞKAN BÜYÜKGÖZ EĞİTİME DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

BAŞKAN BÜYÜKGÖZ EĞİTİME DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

Büyükgöz Eğitime Desteğini Sürdürüyor; 

Başkan Büyükgöz Öğrencilerin Her Zaman Yanında 

Yücel Boru Fen Lisesi’nde okuyan öğrencilere misafir olan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, belediye tarafından okul yurtlarına kazandırılarak, sportif malzemeleri tefrişatı da tamamlanan spor salonlarını öğrenciler ve öğretmenlerle birlikte açtı.

Başkan Büyükgöz, Yücel Boru Fen Lisesi’nde okuyan öğrencilere misafir oldu. Okul idarecileri tarafından karşılanan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, öğle yemeğini öğrencilerle birlikte  yedi. Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Gebze Belediyesi tarafından okul yurtlarına kazandırılarak, sportif malzemeleri tefrişatı da tamamlanan spor salonlarını öğrenciler ve öğretmenlerle birlikte açtı. 

KURDELEYİ BİRLİKTE KESTİLER 

Açılış kurdelesini öğrencilerle birlikte kesen Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz derslerinde başarılar dilediği gençlere, kendilerini farklı alanlarda da geliştirmeleri ve sporla haşır neşir olmaları öğüdünde bulundu. Yücel Boru Fen Lisesi’nde okuyan öğrencilerin okula katkılarından dolayı teşekkür ettiği Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diledi. Yücel  Boru Fen Lisesi okul idarecileri de katkılarından ve desteklerinden ötürü Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’e teşekkürlerini iletti.

Erkan Değirmenci


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner10