Başkan Büyükgöz Arapçeşme Sakinleriyle Buluştu 

Başkan Büyükgöz Arapçeşme Sakinleriyle Buluştu 

Arapçeşme sakinleriyle Mahalle Meclisi toplantısında bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Meşveret; yani danışma ve istişare temelinde biz de sizlerle, mahallelerimizi ve ilçemizi güzelleştirmek adına yeni hizmetleri sizlere sorarak, danışarak ve fikir birliğine vararak uygulamaya koyuyoruz. Toplantımıza katılımınızdan ötürü siz kıymetli hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi. 

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Mahalle Meclislerine ara vermeden devam ediyor. Her hafta bir mahalleye ekibiyle birlikte konuk olan Başkan Büyükgöz; belediye çalışmaları ve hizmetlerine ilişkin bilgi verdiği vatandaşların talep, görüş ve önerilerini de ilk elden dinliyor. Dün Arapçeşme Mahallesi sakinleriyle Mahalle Meclisinde bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, hazırlanan slayt gösterimi eşliğinde mahalleye kazandırılan belediyecilik hizmetlerine ilişkin kalem kalem sunum gerçekleştirdi. Gebze’nin istisnasız tüm mahallelerine kazandırılan hizmetlerin ve projelerin mahalle sakinlerinin taleplerine göre şekillendirildiğini vurgulayan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Bizim ilk günden beri şiar edindiğimiz Gönül Belediyeciliği anlayışımızın temelinde istişare var. 

KADİM GELENEĞİMİZİN BİZE MİRASI 

Hayata geçirdiğimiz Mahalle Meclislerimiz bir manada, kadim geleneğimizden bize miras olan Meşveret Meclisi, yani danışma meclisleridir. Meşveret; yani danışma ve istişare temelinde biz de sizlerle, mahallelerimizi ve ilçemizi güzelleştirmek adına yeni hizmetleri sizlere sorarak, danışarak ve fikir birliğine vararak uygulamaya koyuyoruz. Toplantımıza katılımınızdan ötürü siz kıymetli hemşerilerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Arapçeşme Mahalle Meclisi toplantısı, soru-cevap bölümüyle tamamlandı.

Erkan Değirmenci


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner10

banner12