TAHLİYE İŞLEMİ YERİNİ BELİRSİZLİĞE BIRAKTI

bugün 14.30 da başlaması gereken tahliye işlemleri Gebze Emniyetine Bağlı Polis Ekiplerinin olay yerinden ayrılmasından dolayı bir türlü yapılamıyor.

TAHLİYE İŞLEMİ YERİNİ BELİRSİZLİĞE BIRAKTI

Mahkeme kararı ile boşaltılması için Gebze Kaymakamlığına gönderilen tebligat doğrultusunda bugün 14.30 Gebze Marmara Nakliyeciler Garajında ki tahliye işlemi bir türlü tamamlanamıyor. Gün içerisinde saat 13.00 dan 14.00 a kadar yaklaşık 80 Polis ile Marmara Nakliyeciler garajında tahliye için yerini alan Polis saat 14.00 itibari ile olay yerinden ayrıldı. Emniyet güçlerinin ayrılmasından hemen sonra Gebze Belediyesi yetkilileri, avukat ve zabıta ekipleriyle Marmara Nakliyeciler Garajına geldiler. saat 14.30 itibarı ile başlaması gereken tahliye işlemleri şu saat itibarı ile gerçekleştirilemiyor. Sebebi ise Gebze Kaymakamlığınca gönderilen yazıda Marmara Nakliyeciler Garajını işletmecisinden Emniyet Güçlerinin teslim alıp Gebze Belediyesi Yetkililerine teslim edeceği doğrultusunda. 

Bilinmeyen bir sebeple olay yerinden ayrılan Emniyet güçlerinin halen Marmara Nakliyeciler Garajına gitmediği söyleniyor. Gebze Belediyesi ekipleri saatleridir bu belirsizlik doğrultusunda Marmara Nakliyeciler Garajında bekliyorlar. 

Ayrıntılar gelecek...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER