Gebze Belediyesi Teknik Birim Başkan yardımcısı belli oldu!

31 Mart seçimlerinin ardından Gebze Belediye Başkanı olan Zinnur Büyükgöz, ikinci atamayı Gebze Belediyesi Teknik Birim Başkan yardımcılığına yaptı.

Gebze Belediyesi Teknik Birim Başkan yardımcısı belli oldu!

Gebze Belediyesi’nde kadrolar şekillenmeye devam ediyor. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, ikinci atamayı yaparak Yusuf Burkut’u Gebze Belediyesi Teknik Birim Başkan yardımcılığına atadı.

YUSUF BURKUT KİMDİR?

Yusuf Burkut, 24 Eylül 1979 yılında Konya’da doğdu. İlk ve orta tahsili sonrasında lise eğitimini Konya Lisesinde tamamladı. 2003 yılında Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünü bitirdi.

2004 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Planlama Müdürlüğünde çalışma hayatına başladı. Sırası ile 2004-2010 yılları arasında Şehir Planlama Müdürlüğünde şehir plancısı, 2010-2012 yılları arasında Planlama Müdürlüğünde şef ve 2012-2014 yılları arasında ise Şehir Planlama Müdürlüğünde müdür yardımcılığı görevlerini yaptı.

04 Temmuz 2014 tarihinden itibaren Şehir Planlama Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi - Mahalli İdareler ve Yerinden Yönetim Bilim Dalında “Kentsel Dönüşüm Projelerinde Sosyal Yapı İlişkisi” konu başlıklı yüksek lisans tez çalışmasına devam etmektedir. Yusuf Burkut, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 18:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hamsici
Hamsici - 2 ay Önce

Köşger gitti gelen zinnurda istanbuldan ekip kuruyor?

SIRADAKİ HABER