EYT Gebze Derneği’nden miting çağrısı!

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Gebze Derneği Dernek Başkanı Engin Dengiz ve yönetim kurulu üyeleri gazetemize hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. EYT Gebze Derneği, Pazar günü gerçekleştirilecek Yeni Kapı mitingine tüm Gebzelileri davet ediyor.

EYT Gebze Derneği’nden miting çağrısı!

EYT Gebze Derneği Dernek Başkanı Engin Dengiz, yönetim kurulu üyeleri Nuh Erdoğan, Selçuk Süzen ve Besim Duran gazetemize ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Federasyon üyeliği çalışmalarının devam ettiğini söyleyen EYT Gebze Derneği yöneticileri, federasyon çalışmalarını daha fazla insana ulaşabilmek amacıyla dernekleştiklerini bilgisini verdiler. (26.05 2019) Pazar günü gerçekleştirilecek olan Yeni Kapı mitingi için tüm Gebzelileri davet eden Deniz, şuanda yaklaşık olarak 500’den fazla katılımcının olduğunu, hedeflerinin ise binden fazla katılımcıya ulaşmak olduğunu söyledi.

GEBZE’DEN ÜCRETSİZ ULAŞIM

EYT Yenikapı Mitingi için (26.05 2019) Pazar günü saat 09.30’da Merkez Hastanesi arkası Bülbül Caddesi 905 Sokak’tan otobüs kaldırılacak. Mitinge katılmak isteyenler aşağıdaki irtibat numarasından yetkili dernek yöneticisi Besim Duran ile iletişime geçebilir.

İrtibat: 0534 956 61 65

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selçuk süzen
Selçuk süzen - 1 ay Önce

ilgive alakanızdan dolayı teşekürlerimi sunarım

SIRADAKİ HABER