Değirmen Kafe görkemli açılışla hizmete başladı

Gebze’nin tanınmış ailelerinden olan Kaşıkçı ailesinden Kürşat Kaşıkçı’nın sahibi olduğu Değirmen Kafe’nin açılışı, bugün yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Değirmen Kafe görkemli açılışla hizmete başladı

Gebze Mutlukent’te yeni bir konsept ve şık tasarımı ile yeni bir kafe daha katıldı. Yenikent Mah. Issıkgöl Cad. No:206/1 Caddesinde hizmet vermeye başlayan Değirmen Kafe, resmi açılışını bugün yoğun bir katılımla gerçekleştirdi. Açılış törenine, Eski Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Kaşıkçı ailesinin dostları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış kurdelesi Eski Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci,  Kürşat Kaşıkçı ve katılımcılarla birlikte kesildi. Açılış kurdelesini kesen Demirci, “Ekonominin sıkıntılar yaşadığı böyle bir zamanda bir işletme açmak kolay değil, cesaret gerekiyor. Küşat kardeşimiz öngörüsüyle güzel bir kafe açmış. Allah hayırlı uğurlu etsin, bol kazançlar diliyorum.” dedi.

SEÇKİN LEZZETLER

Haftanın 7 günü hizmet verecek olan Değirmen Kafe, profesyonel mutfak kadrosunun özenle seçerek hazırladığı yemek menüsü ile fark yaratıyor. Güne güzel bir kahvaltı ile başlamak isteyenler için zengin bir menü alternatifi sunan mekanda seçkin lezzetlere de yer verilecek.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER