Çiler: “Halkımız ile birlikte meydanda olmaya devam edeceğiz”

Gebze Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla açıklamada bulundu.

Çiler: “Halkımız ile birlikte meydanda olmaya devam edeceğiz”

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü kutlayan Çiler açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Milletimizin egemenliğine ve bağımsızlığına kast edilemeyeceğini, büyük cesaret ve canı pahasına mücadele örneğiyle tüm dünyaya gösteren aziz Türk Milletinin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlu olsun.

“HEYECANINA İLK GÜNDEN İTİBAREN ORTAK OLDUK”

Gebze Ticaret Odası olarak, 15 Temmuz darbe girişimine karşı demokrasiye sahip çıkışın simgesi olan bu özel günde; milletimiz ile birlikte olma gayretiyle yetki alanımız içinde bulunan Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerimizde kurduğumuz standlarla halkımızın coşkusuna ve heyecanına ilk günden itibaren ortak olduk. 15 Temmuz’ un 3. Yıldönümünde de yine halkımız ile birlikte meydanlarda olmaya devam edeceğiz. Oda binamızda her yıl ziyarete açtığımız “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Fotoğraf Sergimiz” bu yılda da tüm bölge halkına açık olacaktır. 

“BİRLİK VE BERABERLİĞİN GÖSTERGESİ”

Milletimiz başta olmak üzere; Gazi Meclisimiz, Başbakanımız, siyasi partilerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ve medyamız ülkemizi iç savaş ortamına sokmak isteyenlere Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ ın öncülüğünde en güzel cevabı vermiş, bir destana dönüşen demokrasi bayramımız birlik ve beraberliğimizin göstergelerinden biri olarak tarihimize geçmiştir.

“ŞER ODAĞINA FIRSAT TANINMAYACAK”

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ nde; devletimizi ele geçirmeyi hedefleyen hain planı düzenleyenlere karşı ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve manevi değerlerimiz uğruna canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anarken, kararlı ve korkusuz duruşlarıyla meydanlarda mücadele veren gazilerimize ve bundan önce olduğu gibi bundan sonra da hiçbir şer odağına fırsat tanımayacak olan milletimize minnetlerimi sunuyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER