Büyükgöz, Ramazan Bayramını Umre’de geçirecek

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Umre ibadeti için kutsal topraklara gitti. Başkan Büyükgöz, Ramazan Bayramını da kutsal topraklarda ibadet ederek geçirecek.

Büyükgöz, Ramazan Bayramını Umre’de geçirecek

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Umre ibadeti için kutsal topraklara gitti. Başkan Büyükgöz’ün Ramazan Bayramını da Umre ’de ibadet ederek geçireceği ve bayram sonrası görevine başlayacağı öğrenildi. Umre ziyareti süresince başkanlık makamına ise Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Çelik vekalet ediyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Talip Duran
Talip Duran - 4 hafta Önce

2-3 güne sigdirilabilecek bir umreyi 10 gün e çıkararak seçilmiş olduğunuz Belediyeyi başkasına vekalet ederek mı şehre hizmet etmiş olacaksınız ? Hani hep Osmanlı dan dem vuruluyor ya, Osmanlı'da padişahların kutsal toprakları fetih dışında ülkeyi başsız bırakmamak icin hiç umreye gitmediklerini bilmiyor musunuz yoksa işinize mı gelmiyor? Gebze sizden hizmet bekliyor sayın Zinnur Bey. Yüksek şehir plancısı olarak Gebze'nin trafik sorununu çözmek çozdurmek zorundasınız. Daha geçen günlerde bu sorundan ötürü bir çocuk katletilmisken hemde. 2 aydır ziyaretlerle geçen başkanlığınız için 10 gün de umre için bekleriz olur biter, nasıl olsa alıştık ve Adnan Köşker gibi bir felaket yasadik, ama olan Gebzeli vatandaşlarıniza olacak yine. Vebal aliyorsunuz!

SIRADAKİ HABER