Beylikbağı'nda ki Vatandaşlarımız Buna mı Layık

Gebze Belediyesi Son Günlerde Beylikbağı'nda ki Otobüs Duraklarını Merkez'in eski durakları ile değiştiriyor.

Beylikbağı'nda ki Vatandaşlarımız Buna mı Layık

Gebze Belediye'si son bir kaç gündür Beylikbağı mahallesinde akılalmaz işlere imza atıyor. Otobüs duraklarında yaptığı değişiklikler ve Beylikbağı Muhtarının durak talepleri, belediyenin yaptığı çalışmalar Beylikbağı Mahallesi sakinleri tarafından büyük tepki topluyor.

Beylikbağı Mahallesi Sakinlerinle yaptığımız görüşmelerde, vatandaşlarımız; " Muhtarımız ihtiyaç noktasında Belediyemizden durak talebinde bulunmuştur. Bu konuda yapılan geri dönüşler Gebze Belediyesi'nin Beylikbağı sakinlerine verdiği değeri ortaya koyuyor, Gebze Merkez Mahallelerinden söktükleri eski otobüs duraklarını bizim mahallemize getirip kurdular. Bu durum Beylikbağı sakinlerine büyük haksızlıktır. Merkez Mahallelerde yaşayanlar insan da biz insan değilmiyiz? " diye sordular.

Aldığımız bilgilere bu şekilde 10-15 tane durak konulmuş, bu durakların eski halleri ile bakım ve boyaları yapılmadan koyulmaları Beylikbağı sakinlerine yapılmış büyük bir saygısızlıktır. Beylikbağı sakinleri yetkililerden biran önce bu durakların yenilenmesi bekliyor. 

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2018, 15:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER