Belediye Garajı teslim aldı!

Gebze Belediyesi Marmara Nakliyeciler Terminali’ni bugün teslim aldı.

Belediye Garajı teslim aldı!

Gebze Belediyesi mülkiyetinde yer alan Marmara Nakliyeciler Terminali’nde, Gebze 3. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin ihtiyati tedbir kararının kaldırmasından ardından bugün tahliye işlemi gerçekleştirildi.

Gebze Belediye mülkiyetinde yer almasına rağmen, Marmara Nakliyeciler Terminali ve Akaryakıt Nakliye Turizm İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi ile yapılan kira sözleşmesinin 2013 yılında sona ermesinden bugüne kadar devam eden hukuki süreç, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün konuyu hassasiyetle takibiyle kanunlar çerçevesinde neticelendi.

Bugüne kadar yaşana gelen kamu zararının, yasal çerçevesinde işleyen hukuki sürecin yine kamu yararı hasebinde sonlanmasıyla ortadan kaldırıldığını vurgulayan Büyükgöz, yaşanan bu süreçte desteklerini esirgemeyen tüm kamu kurum, kuruluş ve tüzel kişilerine ve Gebzeli hemşerilerine teşekkür etti. Büyükgöz tamamlanan hukuki süreç sonrasında belediye mülkiyetine tamamen geçen Marmara Nakliyeciler Terminali’nde faaliyetlerini sürdürmeye devam edecek olan 200’ü aşkın esnafımıza da hayırlı işler ve bol kazançlar temennisinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER