Fikri Işık'ın ahirette yakasında

EVET BİSMİLLAH
Eskisi kadar sık olmasada Sütcülükten fırsat buldukca yenidemokrat.com'da yazmaya devam edeceğim.
Sayın eskimiş bakan Fikri Işık'a gecmeden cevaplıyayım;
Sağolsun seven dostlar Köşker ve FETÖ davalarımı soruyor.
Aldığım cezalar 4 yılı topluyor, bir iki mahkemem bir üst mahkeme veya yargıtayda devam ediyor. Özellikle belirteyim aldığım cezalar hep hakaretten (Bazı gazeteciler gibi Tecavüz, Şantaj, Yalan haber, Rüşvet, Hırsızlıktan değil.)
En son kaybettiğim ve haciz işlemi başlatılan davamı açıklayayım.
Köşkerin sağ kolu FETÖ Deniz kuvvetleri İmamı Orhan Sipahioğlunun belediyedeki 1 numarası İmar müdürü Adem Ataseverinde FETÖ bağlantısı ve aşırı zenginliğini yazdığım köşe yazım sonrası, Atasever Köşkerin yönlendirmesi ile bana dava açtı.
Köşker bana dava açmaları için Abisini, Murat Dağdevireni, Ersan Çınarı, Serhan Sarıpınarı ve Orhan Sipahioğlunu da yönlendirmişti.
Avukat olarakta kendi Avukatı olan Cumhurbaşkanımızın Avukatı Halit Çokanı önermişti.
Sonuç:
Sanık Adnan Üner mahkemeyi kaybetti.
Davacı diğer FETÖ'cüler gibi Türkiyedeki mal varlıklarının kimini satarak kimini bırakarak Avrupada FETÖ cülerin rahat olduğu ülkelerden birine yerleşti.
Av. Halit Çokan da bana Haciz işlemleri başlattı.
Hadi sen gel şimdi köşe yaz  Gazetecilik yap.
Evet yazacağım, Sütcülükten vakit bulduca deyip dönelim  şu Kocaeli İl başkanı iken bana  "siz kimsiniz İl olacaksınız sizin ve Gebzenin İl olması için kalitenizin yükselmesi lazım " diyen ve o günden beri tek kelime konuşmadığım Sayın Bakanımız Fikri Işık a.
Hatırlarsanız Işık Bakanken ve etrafına Işık sacarken bizim "Muzaffer emicemuza bir otomobil satmuşidi"
2016 yılında TÜBİTAK ın bahcesinde kapanan İtalyan Saab dan alınan  aracla tur atan Işık, Kamuflaj giydirilen bu aracı yerli ve milli diye yutturup 5 milyon tl ye bizim Muzaffer emicemize satmıştı.
Fikri Işık ın bu arabası fos çıktı ve Muzaffer amcada aracına kavuşamadan rahmetli oldu.
Rahmetli Muzaffer Altıntaş 2019 yılında verdiği bir roportajında "Bakan Fikri Işık sözünde durması lazım, ben arabayı hoş bedava almıyorum" demişti.
Ölüm hak, miras helal.
Bu çakma otomobil Muzaffer amcanın Mirasında nasıl yer aldı veya alacak bilemem. Oğulları ve Torunları neder nasıl eder onlar bilir ama torunlarından Orcun hak ve hukuk konusunda hassastır bilirim.
sayın Bakan Fikri Işık, bak Muzaffer amca "Gariban dostu idi, Yardımseverdi, Gercek ihtiyaca inanırsa harcardı, Her şeyin en iyisini yapardı, Park Taksiden hatırlarım iyi yaşardı ama hepsinden önemlisi İyi Tüccardı, Hesabı kitabı iyiydi kimseden kazık yemedi" Valla bu araba işinde seni ahirette iyi silkeleyecek, inşallah haberdarsındır.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.