Başkan Adayından İlk Açıklama Gazetemize

Adaylığı bugün açıklanan Belediye Başkan Adayı İlk Röportajını Yeni Demokrat Gazetesine verdi.

Başkan Adayından İlk Açıklama Gazetemize

Bugün Cumhuriyet Halk Partisi, MYK 'nın açıkladığı 35 belediye başkanından bir tanesi olan Dilovası CHP Belediye Başkan Adayı Avukat Kemal Memiş Gazetemize adaylıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Memiş "Ben Dilovası’na hizmet etmek için Cemil Yaman Bey ‘in çağrısı üzerine 2009 – 2014 yılları arasında başkan yardımcısı olarak geldim. Şimdi Başkan olarak Dilovası’na hizmet etmek için yola çıktım. Her ne kadar avukatlık bürom Gebze’de olsa da Dilovası’nda kalabalık bir aile yapısının üyesiyim ve Dilovası ile ilişkilerim çok sıkı. Belediye konusunda tecrübelerimi Dilovası yerelde kullanmak istedim, bunun için de doğru adres olarak ve ilçe başkanı yoğun destek ve talebi doğrultusunda Cumhuriyet Halk Partisini seçtim. Bana yüklenen bu sorumluluk ve güvenden dolayı Cumhuriyet Halk Partisi yöneticilerine teşekkür ediyorum. Önce belediye başkanı seçilmek için sonra bana güvenenlere layık olmak için çalışacağım. Enerjim var çevremde gördüğüm umut var. İyi bir ekiple Dilovası’nda çok şeyler başaracağımıza inanıyorum. Siz basının da eleştiri ve önerilerine açık olarak demokrat bir yapıda tüm tavsiyeleri değerlendirerek Dilovası halkı ile birlikte sorunları çözeceğiz. İnşallah Dilovası ve halkımız için hayırlı olur" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2018, 17:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Siyaset bilimcisi
Siyaset bilimcisi - 9 ay Önce

Öncelikle yolunuz açık olsun az önce sizi Facebook tan sildim dikkatsiz siyasetçileri sevmem yinede Allah hakkınızda hayırlısını versin sayın başkan .

SIRADAKİ HABER