Başhekim Güneş, Üstüner’e teşekkür plaketi takdim etti

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Başhekim Yardımcılığını üstelenen Dr. Nihat Üstüner’in görevinin başka bir hastaneye çıkmasından dolayı kendisine bir plaket töreni düzenlendi.

Başhekim Güneş, Üstüner’e teşekkür plaketi takdim etti

Plaket takdiminde kısa bir konuşma yapan hastane başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş, "Hastanemizi sürekli olarak bir adım öteye taşımak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden , büyük bir özveri gösteren, yeri geldiğinde kendisine ve ailesine ayırdığı zamandan feragat ederek çalışan, evi ve hastane arasında en az bir saati aşan yol olmasına rağmen mesai saatlerine riayet eden değerli çalışma arkadaşımıza Dr. Nihat Üstüner’e verdiği üstün hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki çalışma hayatında başarılar diler, aile ve sosyal hayatında sağlık ve esenlikler dilerim" ifadelerini kullandı.

Dr. Nihat Üstüner, "Görev yaptığım bu kurumdan artık ayrılıyorum ancak siz değerli çalışma arkadaşlarımı hiçbir zaman unutmayacak ve Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yeri her zaman bende ayrı olarak kalacaktır. Bu anlamlı günde burada olarak beni onurlandıran tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER