Büyükgöz’e Köşker kazığı

Adnan Köşker’in giderayak yediği haltarı yazmakla bitiremiyoruz, her gün yeni bir terbiyesizlik çıkıyor.

Biliyorsunuz Köşker’in hile ile 1. sınıf devlet memuru yaptığı bir yeğeni var Levent Köşker. Belediyenin asayiş müdürü.

Köşker yeğeninin özel kalem müdürü olması için Ankara’ya bir yazı göndermişti. Bakanlık adına o zaman ki yetkili Ercan Topaca, “Levent Köşker, üniversite mezunu değil, özel kalem müdürü olamaz” diye bir yazı ile red cevabı vermişti.

Sonra Köşker tekrar bir olur istemiş ama isim belirtmemiş ve gelen kadroya da yeğenini atayarak, devletin arkasından dolanmıştı.

Köşker giderayak, Ar-Ge diye bir müdürlük yaratmış Gebze Belediyesinde ve başına da Levent Köşker’i müdür olarak atamış. Beyefendi bugün izinden dönüyor, bugüne kadar izinliydi. Ne müdürlük var, ne masa, ne personel, bakalım neye oturacak.

Birde bu arkadaşın hangi konuda Araştırma Geliştirme uzmanı olduğunu tüm belediye biliyor, ben fazla kurcalamayacağım (Şimdilik)

Ama şunu söyleyeyim Adnan Köşker belediye başkanı olmadan önce iken Atölye olan Köşkerler Çelik Halat’ı Türkiye’nin ilk 500 firmasının içine giren bir Fabrika tesisi haline getirdi.

Şimdi çok değerli Araştırma ve Geliştirmeci Levent Köşker’i kaçırmasın. Levent Köşker ve Sami Köşker firmayı Dünya lideri yaparlar.

Ya da ben yanlış düşünüyorum. Şöylede olmuş olabilir. Köşker, “ben 10 yıldır başkanlık yapıyorum ama benden sonraki Büyükgöz o kadar zeki değil, ben en iyisi bir Ar-Ge kurayım başına da çok önemli birini atayayım. Büyükgöz’e bir kıyağım olsun” demiştir.

YORUM EKLE