AK Partililer Biraz Cesaretlenin

Bayram arifesi AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Mehmet Akif Yılmaz ve Cemil Yaman, Gebze katili eski belediye başkanı Adnan K.’yı fabrikasında ziyaret ettiler. Mehmet Akif Yılmaz bunu Facebook’ta bir fotoğraf ile paylaştı.

Bu nereye ne manyeli vermek?

Adnan K., Gebze’yi batıran hiçbir hizmeti olmadığı gibi FETÖ’nün müteahhitleri ile Gebze’yi milyonlarca borç içine sokup, Zinnur başkan geliyor diye restoran, bahçe ihalelerini yapan, yeni müdürlük ve atamaları ile önünü tıkamaya çalışan, Belediye borçları olan vergi ve SSK’ya iller bankası gelirini yapılandırıp belediye gelirinden Zinnur başkanı yoksun bırakan ve selefe yapılacak her türlü kötülüğü yapan bir zat.

Şimdi tam böyle bir ortamda tüm AK Parti camiasının gitti de kurtulduk dediği bir zamanda ve hakkında mahkeme açmanın kolaylaştığı bir durumda acaba “Şevki Yılmaz, Adnan K.’nın arkasında” mesajımı verilmek isteniyor.

Bir AK Partilide resmin altına bir tek yorum yapamamış. Hala o korku, hala partiden bir şey derler mi korkusu.

Bakın her şeyi en az benim kadar biliyorsunuz hatta benden çoğunu bilenleriniz bile var. Kendi aranızda neler konuştuğunuzu ve partililerin yüzde 70’inin partiyi de Gebze’yi de batırdı dediğini biliyorum. Artık böyle paylaşımların altına tepkinizi koyun. Koyunki bir şeyler birilerinin yanına kar kalmasın.

Biraz cesaret.

Yoksa hani siz diyorsunuz ya “keser döner sap döner” böyle sessiz kalırsanız “keserin sapı, Adnan K’nın elinde size döner.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Akgebze
Akgebze - 2 hafta Önce

Köşker kendi küpünü doldurup gitti diger başkanlarınki gibi akpartinin tüm yönetimleri böle al birini vur öbürüne boşa yazıyorsun adnan abi herkezin derdi biz be götürürüz oldu yazık oldu partime

Piskopat
Piskopat - 2 hafta Önce

Adnan abi hepsinde korku var ne cesaretinden bahsediyorsun bak Orhan Sipahioğlunun ve fetocu halit uçarın emir eri gibi çalışan eski emniyet müdürleri vardı o emniyet müdürler fetocularına eleştiri yapınca yan bakınca hemen makama çagırır tehdit ederlerdi Abdul Kadir Demir Ahmet can bu emniyet müdürleri ile resim çektirenler darbeden sonra sildiler ama aynı kişiler yeni emniyet müdürleri ile resim çektirip paylaşarak korku imparatorluğu kurmaya çalışıyorlar bende diyorum onlara fetoco emniyet müdürleri ile resimleriniz var bende duruyor boyanınz sahteciliğiniz elbet bir gün ortaya çıkacak