AK PARTİ İLÇE BAŞKANININ ORADA NE İŞİ VAR!

 Zinnur Büyükgöz göreve geldiği günden bugüne yapacağım dediği ne varsa sırayla yapıyor ama arada Zinnur Başkana yanlış işler yaptıranlar var.

Kimdir ve Nedir Bunlar?

Zinnur Büyükgöz başkan seçildikten sonra ilk basın toplantısını AK Partinin İlçe Teşkilatında yaptırdılar! Neden, tüm vatandaşları kucaklayacağız, 400 bin Gebze’ linin Başkanı olacağım diyen Zinnur Büyükgöz gitti de ilk konuşmasını İlçe Teşkilatında yaptı acaba?

Seçimlerin bitmesi ile izlemeye başladığım süreçte Belediye Başkanına  yaptırılan hataları görmemek elde değil, son olaraktan hafta sonu yapılan Halk Meclisinde olanlar bu yazıyı yazmama sebep oldu. Yazımın başında da yazdığım gibi Zinnur Başkan sözünün sahibi bir başkan, söylediği her şeyi de yapacak kalitede ve kişilikte biri. 10 yıldır çözülemeyen tapu sorununu birebir kendi uğraş ve çabaları sonunda halletti, Başbakan sözü bile alan vatandaşın alamadığı tapuları, göreve gelir gelmez vermeye başladı. Yetmedi aynı bölgede Kentsel Dönüşüm için Halk Meclisi kurarak “ Vatandaşım nasıl isterse, öyle yapacağız “ dedi. Gel gelelim Halk Meclisinde kimlerin olacağına; Bilmeyenler için buraya yazıyorum, Ahmet Pembegüllü zamanında Halk Meclisleri nasıl olurmuş araştırıp bulsunlar ya da o dönemlerde görev alan insanlara sorsunlar nasıl yapıldığını ve kimlerin katıldığını. Naçizane kimlerin katılabileceği konusunda fikrimi yazmak istiyorum.

Halk Meclisi Hürriyet ve Yavuz Selim Mahalleleri için kurulduysa ve Halka danışılacaksa katılımcıların şöyle sıralanması gerekmiyor mu?

Başkan, Başkan yardımcıları, Halk Meclisinde danışılacak konu ve konularla ilgili Belediyenin İlgili Birim Müdürlükleri ve vatandaşlar. Peki, Basına servis edilen fotoğraf karelerinde kimler var? Belediye Başkanı, hemen yanında AK Parti İlçe Başkanı İrfan Ayar, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak  ve AK Parti Gebze Belediyesi Meclis Üyeleri ve vatandaşlar.

Şimdi Allah Aşkına soruyorum, eğer İlçe Başkanları Halk Meclislerine katılabiliyorlar ise; İlk olarak Cumhur İttifakı kapsamında MHP Gebze İlçe Başkanı orada neden yok?          Zinnur Büyükgöz 400 bin Gebze’ linin Belediye Başkanı olacaksa ve İlçe Başkanları Halk Meclislerine katılacaklarsa CHP’nin, İyİ Partinin, Saadet Partisinin İlçe Başkanları neden yok?

Gebze’ye hizmet ve gönül belediyeciliği böyle yapılacaksa vah halimize! Buradan Belediye Başkanımıza da seslenmek istiyorum, lütfen istişarelerde bulunun, böyle konularda da birçok konuda masaya yumruğunuzu vurduğunuz gibi vurun ve mührün sizde olduğunu hatırlatın insanlara, çünkü size hata yaptırıyorlar!

İrfan Ayar ve ekibinin seçim sürecinde bir çok hataya sebep olduğunu da düşünmekteyim. Seçimin alınmış olması bu hataların çok konuşulmamasına sebep oldu. Zinnur Başkanın özel gayreti ve Gebze'nin Muhafazakar seçmeninin kızsa dahi desteğini devam ettirmesi seçimi kazandırdı. Cumhur İttifakı ile olması gereken % 65 lik sonuç, % 51 de takılı kaldı. Bu konular üzerine daha uzun şeyler yazılabilir, şimdilik burada dursunlar, devamında hep birlikte işleyeceğimiz konular olacaklar. 

Kalın Sağlıcakla.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Necmettin Kalaycıoğlu
Necmettin Kalaycıoğlu - 2 hafta Önce

Tuncay bey tebrik ediyorum sizi fakat geç kalıyorsunuz ve görmedikleriniz veya nadasa bıraktıklarınız var mesela Sadece bunlarmı geçen pazar günü parti pikniği yapacaksın aynı gün belediyenin Fatih sultan Mehmet kuran ziyafeti ile birleştir piknik sonrası horon halay gırla gitsin beyler parti ile belediyeyi ayırın artık ve kuranla horonlu halayı da ayırın artık üstelik cımartesi günü şehit var pazar günü cenazeleri kaldırılıyor bizim GEBZE ak parti karı kız genç yaşlı hep beraber horonun halayın romenin gözüne vuruyordular pes yani pes dava derdiniz bu sizin GEBZE ak parti ...
Sizleri Allah’a havale ediyorum...
Reise ihanet ediyorsunuz